Te koop Flat Malaga € 720.000,-
Ref.nr: AZUL942189
Pris: € 720.000,-

Te koop Flat Malaga € 720.000,-
Sovrum | 4 |
Bathrooms | 2 |
Tomtstorlek | 197m² |
Område | m² |
Pool | %lng_% |
Trädgård | %lng_Community - 2000 m²% |
Parkering | %lng_% |
Cooling | %lng_% |
Storage | %lng_% |
Elevator | %lng_% |
Built year | |
Våning |
Pris: € 720.000,-
Mer information ›››
EXKLUSIV LÄGENHET ATT REFORMERA I EL LIMONAR BAJO FRAMFÖR HAVET MED GARAGE. Detta magnifika hem ligger i hjärtat av den nedre delen av "El Limonar" nära Baños Del Carmen, omgivet av alla typer av tjänster som affärer, restauranger och stormarknader. Perfekt kommunicerad med kollektivtrafik både med det historiska centrumet och med resten av stadens huvudvägar.
Huset är helt exteriört med en yta på 197 kvadratmeter byggd, varav 170 kvadratmeter är användbara. Den har ett rymligt vardagsrum/matsal, ett separat utrustat kök, tvättstuga, 3 dubbelrum med inbyggda garderober och 1 arbetsrum som kan göras om till ett sovrum, 2 kompletta badrum, 1 servicetoalett och en stor terrass. Till huset hör dessutom en parkeringsplats i samma byggnad.
Vardagsrummet och 1 av sovrummen har utsikt och tillgång till en terrass med utsikt över trädgården och havet, medan resten av huset har utsikt över den bakre kullen.
I enlighet med dekretet från Junta de Andalucía 218-2005 av den 11 oktober, informeras kunderna om att kostnader för notarie, register, ITP inte ingår i priset.